Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok törölni a...

CactuS1999 kérdése:

Miért nem tudok törölni a pendrive-ról?

Figyelt kérdés
Úgy volt,hogy videókat kaptam pendrive-ra.Tv-n szerettem volna megnézni de azt irta a tv-hogy formázni kell.Leformáztam(elöbb csináltam egy biztonsági mentést laptopra) és vissza tett 4 videót(10-ből).Aztán befagyott a lapi,mire újra inditottam már nem engedett se törölni,se mozgatni,sőt még formázni se a pendriveot.Azóta nem tudok vele mint kezdeni.Ez miért lehet?

2020. dec. 27. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tévé saját formázást csinál rajta, amit a gép nem biztos, hogy felismer. Parancssorból vissza tudod formázni. Megírnám neked, hogy hogyan kell, de indulok el, de Googlebe beírod, "pendrive formázás parancssor", valószínűleg ki fogja dobni. Ha nem, segítek, amikor hazaértem.
2020. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Behalt.
2020. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen inkabb meghalt, vagy tv nyirta ki vagy eljott az ideje


milyen tv es pendrive?

23 colos, es 4GB os?

...

2020. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

TV:lg webOS TV UK6300MLB

A pendrive pontosan nem tudom,de Philips márkájú és 64gb-os.2 napos pendrive

2020. dec. 27. 09:48
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

inkabb eselyes hogy gyari hibas volt pendrive

mas penel kell tv t es laptopot kiprobalni

ezt meg gariztatni

2020. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Laptopra ha bedugom a pendriveot akkor elinditja a videókat,az a 4-et amit engedett rátenni.de nem tudom mozgatni/letörölni semmit nem tudok vele csinálni.Nem értem mi lehet a baj
2020. dec. 27. 10:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Most elkeztem deffraggelni,hátha valamit csinál XD Már nem veszíthetek semmit :'D
2020. dec. 27. 10:02
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 nem tudom mire gondol pont a paltformfuggeltenseg miatt FAT32 t szokott hasznalni a tv

de ez a lg webos ntfs t is ismeri amugy

2020. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 mi az hogy defraggeled? Az toredezedsegmentesites? Kepes dolgozni? Tortenik valami?


inkabb lemezellenorezst kellene vegezned, de annak sincs ertelme

vagy a vezerloje vagy a taroloja gyarihibas


ha nem tudsz ra irni


mire formaztad amugy? Fat32 nem? Es alapertelmezett foglalasi egyseg

2020. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Ess neki diskparttal, a defragnak full semmi értelme. A tv azért írta ki, hogy formázni kell, mert valószínű a fájlrendszer (pl ntfs) nem tetszett neki. A diskpartos megoldást megírom, ha szükséged van helpre, ha az kész, mehet a Fat32 4GB-os fájlok alatt, exFAT afölött.
2020. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!