Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek közül melyikeket kell...

Ezek közül melyikeket kell regisztrálni a garanciáért?

Figyelt kérdés

Ez a komplett gépem vga nélkül: [link]


A tápot már beregisztráltam a teljes 10éves gariért.

Az alaplapot is regisztráltam az msi oldalán.

A procihűtő nem érdekel.


A többinél kell ilyet csinálni?


2020. dec. 21. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint már az előzményben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

leírtam:

* A garancia egy pongyola fogalom. Jótállás és szavatosság van.

* A forgalmazó által törvényi előírás által biztosított 1 éves jótállást és a 2 éves szaavatosságot a jótállási jegy illetve a számla/a nyugta birtokában igényelheted.

* A gyártó által adott önkéntes garanciához általában nem kötelező regisztrálnod - lásd például a Seasonic leírását:

"How does Product Registration affect my RMA?


Product registration does not affect the warranty and its terms. A valid proof of purchase is required to initiate the warranty process even when the product is registered. Registering via the Seasonic Product Registration Portal allows you to store the proof of purchase of your product directly in the Seasonic database should you need the document to invoke the product warranty in the future."

[link]


Az MSI-nél sem köteleznek erre:

[link]


A Kingston-nál se:

[link]


A Be Quiet se:

[link]


A Samsung se:

[link]

2020. dec. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy helyes a kérdés,hogy melyikre jár még önkéntes garancia.
2020. dec. 21. 01:55
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Amelyiknél a listában a 12 hónapon felül adnak még + hónapokat, annál a gyártó is ad.

Egyébként nézd meg a gyártó oldalán - a Warranty résznél szokták írni a feltételeket.

2020. dec. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!