Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Várhatóan mikor lehet majd...

Várhatóan mikor lehet majd kapni Radeon 6800-as VGA-t Magyarországon?

Figyelt kérdés
Követem a híreket, nagyjából képben is vagyok, de hát ha ti többet tudtok, mert valami elkerülte a figyelmemet. Vagy a korábbi évek tapasztalatai alapján is írhattok véleményt.
2020. dec. 20. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Már lehet kapni, csak irtó ritka. Hardveraprón, horror áron, kb 5 percig tart egy készletecske. Esetleg alza... dicsérik az árképzésüket rtx-eknél. Meg folyamatosan kell nézni a boltokat, mindet.


Amd azt ígérte, hogy lesz egy nagyobb készletük karácsonyra, nem kell aggódni... de akkor az mind az elsődleges piacra mehetett nyugatra, mert itt tényleg alig van, nagyon elvétve csak.

2020. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Láttam én is Hardveraprót, ötszázakárhányezer meg kétszázakárhány ezer között akadnak. Vicc ez az egész. VGA-t akarnék venni, pénzem is meglenne rá, de nem tudok venni.
2020. dec. 20. 16:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy Alzán nincs. Meg amúgy sehol sincs, aprót kivéve. Ezért szerintem nem állja meg a helyét az, ha azt írod, hogy "Már lehet kapni.". Boltban nem lehet kapni, tehát nem lehet kapni.
2020. dec. 20. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!