Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100.000Ft-150.000Ft-ból lehet...

100.000Ft-150.000Ft-ból lehet olyan gépet venni, amin elmegy GTA Online játszhatóan maxon, és a CyberPunk?

Figyelt kérdés
Akár használtan is jó. Segítséget előre is köszönöm.

2020. dec. 20. 00:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem miért pontozta le a 7-est a lepontozó brigád. Semmi sértőt nem írt vagy itt már vélemény kifejtésért is lepontozás jár?
2020. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6%

#11

azért pontoztam le, mert nem látom, hogy bármilyen viszonyban lenne a kérdéssel az a válasz. Se a gta online nem megy maxon egy olyan gépen, a cyberpunk meg konkrétan 2-3 fps között mozog rajta.

Semmi keresnivalója nincs itt az ilyen buta, hozzánemértő válaszoknak.

2020. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
40%
#12 Te vagy aki nem ért hozzá hisz eleve nem is próbáltad azon a gépen és legtöbben normal-on játszák nem mindenki grafika bzi mint te. GTA nagyon jól lett optimalizálva én csak azt szemléltettem hogy simán fut gyengébb gépekej is a cyberpunkot csak te hoztad szőba.
2020. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#13 kerdezo azzal is jatszana


valakinek nem eleg adott felbontas, fps, beallitas stb. Ezert nem "orulnek" ha valaki sokkal gyengebb geppel is jol szorakozik


mondhatni ök vagy e-sportolnak "hivatasbol" vagy hipererzekelesuek, vagy egyszeruen amit megengedhetnek maguknak abbol a maxot akarjak kihozni


kerdes szempontjabol pedig valoban felrevezeto lehet, lehetne ha csak gta rol lenne szo

mivel vagy iszonyu tularazott gyenge gepet venne mert "ugyis jatszhato azon is" vagy kevesebbet koltene sokkal de aztan bankodna megis


kerdezo viszont szerintem ne bankodj ha cyber nem fog jol menni, nem nagy veszteseg


rdr1,2 nem tetszik? Mert azokkal jobban jarnal, persze nem sci-fi...

2020. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az a sok ultra szuper képességű, aki lepontozott, rakjon össze 150-ből olyan gépet ami maxon viszi a két játékot.
2020. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#13

Teljesen lényegtelen, hogy én grafikab🤭zi vagyok-e. Itt a kérdező igényei számítanak csak. Olvasd el a kérdést! Én hoztam szóba a Cyberpunkot?? MI VAN!? Ez a kérdés, ember!! Figyelj már oda! 🤣🤣

2020. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
#16 Nem unod még a trollkodást?
2020. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az megoldható lenne ennyi pénzből, hogy vennék egy erős CPU-t iGPU-val és persze a gép többi részét, dedikált VGA nélkül? (Olyasmire gondolok mint a Ryzen és Vega)

Dedikalt VGA-t legfeljebb veszek nyáron, jelenleg amúgyis a GTA Online a legfontosabb, a CyberPunk csak izgatja a fantáziámat.

2020. dec. 20. 20:26
 19/26 anonim ***** válasza:

Ryzen 3200G megérheti, de az is csak az emag-nál kapható, ott is valószínűleg pár darab.

3400G ára meg eléggé egekben van az utóbbi időkben, nem igazán mondanám rá, hogy vegyél azt, max ha valami nagyon kompakt gépet akarnál.

Vega 8, és 11-el a GTA 5 FHD közepes körüli grafikán menne 50-60FPS között.

A Cyberpunk sima HD, teljesen low grafikán jó ha menne 20-30FPS körül, vélhetően nagyobb FPS droppokkal 8GB RAM-mal, mondhatni eléggé élvezhetetlenül.

16GB RAM-mal kb "stabil" 30FPS meglenne a fent említett beállításokkal.

2020. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

használtból megoldható a 150-es keretből a cyberpunk is.

Vannak gépek rx570-480-580 // gtx 1060-1650 - ezekkel FHD low szépen megy.

Ezeket lehet nézegetni. 10100F-fel lehet hasonlítgatni a procikat.


Ha nincs jó gép egyben, akkor egy ilyen videokártyát kell venni használtan, és köré meg kell építeni használt cuccokból a gépet.

Esetleg lehet új: h410 alaplap, 10100F proci (SSD, RAM)

2020. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!