Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát lehet...

Milyen videókártyát lehet szerezni egy Fujitsu v5555 - ös notebook -hoz? A többi lent.

Figyelt kérdés

Nekem 1 ilyen notebookom van , és meg vok elégedve a teljesítménnyel, csak ez az integrált videókártya nekem kcisit kicsi, és szeretnék olyan átlagos videókártyát, amin mennek el játékok , pls shift , wanted ..... meg ilyenek .

Ha tudtok segíteni pls írjatok már lehetőségeket, és ha tudtok akkor kb árat is ... előre is thx


2010. aug. 11. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem MXMes a videókártya, nem cserélheted. Ezért "integrált" a neve.
2010. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de , valahogy csak ki lehet csreéli , pls alaplapostól, vagy valahoy .... vagy tévedek???
2010. aug. 23. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Az MSI gyárt expresscard foglalatos videokártyát notestgépekhez.De: 1.Drága, és itthon nehezen beszerezhető. 2.Csak nVidia és ATI chipkészlettel kompatibilis, mindegyik csak a sajátjával.
2010. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az MSI gyárt expresscard foglalatos videokártyát noteszgépekhez.De: 1.Drága, és itthon nehezen beszerezhető. 2.Csak nVidia és ATI chipkészlettel kompatibilis, mindegyik csak a sajátjával.
2010. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Á nem éri meg. Szerintem integrált VGA van benne (brutál erősökbe amik kifejezettem gamekhez valók, azokban van nem integrált) na és akkor új alaplap, proci, VGA stb. Arról nem is beszélve, hogy laptop VGA-t nem is nagyon árulnak. Szóval akkor az arra költött pénz már vagy egy jobb laptop (ezt meg eladni vhol), de annyiért meg vehetsz egy igényeidnek megfelelően egy PC-t.
2010. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!