Be quiet! System Power 9 500w vs Corsair VS550? Melyiket ajánljátok?
Figyelt kérdés
Egy árban vannak nagyjából és minősítésük is ugyanaz.
Ti melyiket ajánlanátok?
Valamiért a be quiet felé hajlok.
A lényeg, hogy legyen 2x8pin gpu csati. Ha csak esztétikailag nézzük, akkor az előbbi szebb mert minden kábel teljesen fekete, míg a corsair ilyen hálós. De inkább a belső lenne a mérvadó.
2020. nov. 30. 13:56
21/23 anonim 



válasza:





Hol laksz? Ha esetleg London, akkor tudok beszélni 1 sráccal, akinek boltja van, biztos szerez neked valamit értelmes áron.
22/23 A kérdező kommentje:
Északon lakom, a CCL felénk a legolcsóbb új harware témákban, de elég instabilak az árak, mindig változnak..
Ha be is mész, ott is úgy vannak kiírva az árak, hogy "about ~£70"
Szóval most várhatok amíg megint leesnek az árak, de azért köszi ^^
2020. dec. 3. 20:28
23/23 anonim 



válasza:





22
Hát akkor annyi
Gl
Én a helyedben nézegetnék máshol is, biztos van currysben vagy valahol blackfriday
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!