Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alább összeállított PC-nek...

Az alább összeállított PC-nek melyik a leggyengébb pontja, illetve melyik alkatrész helyett vennétek másikat, hogy a lehető legkisebb legyen a bottleneck?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI MAG Z390 TOMAHAWK

Processzor: INTEL Core i7-9700K 3.60GHz

Hűtő: ARCTIC COOLING Freezer 34 eSports DUO

Memória: CORSAIR 16GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz

Videókártya: MSI GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 256bit

Táő: SEASONIC FOCUS-GX-650


2020. okt. 22. 05:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Leggyengébb pont a VGA és a RAM, mint a konfigok 90%-nak.

De egyelőre még bőven helytáll, szerintem maradhat így.

2020. okt. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha játékra kell én inkább procit egy 9500-ast tennék bele, vagy másik oldalról egy 3600-ra alapozni, és egy 2070 Supert VGA-nak.
2020. okt. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%

A kérdés igazából értelmetlen. Egymástól nagyrészt független, különböző jellegű összetevők teljesítménye nem összehasonlítható. Olyan ez, mintha egy tévét akarnék összehasonlítani egy gáztűzhellyel.

Ráadásul ugye milyen feladatra gyenge? Teljesen más kívánalmai vannak egy gamer PC-nek, meg egy adatfeldolgozó munkaállomásnak, és most csak két alkalmazási területet említettem. Ami egyik célra csúcskategória, az lehet, hogy másik területen igen csak gyengén muzsikál.

2020. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!