Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapot szeretnék rendelni...

Krisz92 kérdése:

Alaplapot szeretnék rendelni azt akarom kérdezni melyik megbízható bolt vállal bios frissítést? b360 laprol van szó

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
bios frissítéshez a boltnak mi köze lenne????????????????????????????????????????????????
2020. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van olyan bolt amelyik vállal te nagyon okos
2020. okt. 8. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A pcx.hu-nál van ilyen lehetőség, bár szimpla alaplap vásárlásnál nem tudom. Viszont, ha náluk veszel, raksz össze gépet és az építést is ők csinálják, akkor lehet BIOS frissítést is kérni, esetleg kérdezz rá email-ben.
2020. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak alaplapot rendelsz akkor is tudsz rá frissítést kérni a pcx.hu-nál.
2020. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak szervízek, boltok akik igen frissítenek biost! Ha magában veszel egy alaplapot, akkor ilyennel még nem találkoztam, h gyors bedobok mellé pár dolgot és frissítem a biost. Én voltam az első,lehet félre értettem, de 3 ezer forintért csinálja a pcx [link] elnézést, de nem tűnt logikusnak számomra az egész vagy csak új dolog. Én már vettem elég sok alaplapot, mindegyiken én frissítettem a biost. Bolt eddig felse ajánlotta, lehetőséget se találtam rá. :D
2020. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!