Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SP. Exe leáll, kellemetlenségé...

SP. Exe leáll, kellemetlenségért elnézést kérünk - ez mire, melyik programra szól? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 17:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
gép bekapcsolásakor egyből kiírja
2010. aug. 7. 17:26
 2/12 Oberle Gábor ***** válasza:

Kémprogramot kapott be a géped a www.ntsearch.com oldalról vagy egy oldalról, ami kapcsolatban van ezzel az oldallal.

Nézesd át a géped a NOD32 online vírusellenőrzőjével: [link]

2010. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Oberle Gábor ***** válasza:
Lásd még itt (lefordítottam Google-val magyarra): [link]
2010. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Avast securityt addig kapcsoljam ki?
2010. aug. 7. 17:35
 5/12 Oberle Gábor ***** válasza:
Szerintem igen, hátha nem tetszik az online scanner-nek. De ha végeztél a felderítéssel és írtással, utána kapcsold vissza.
2010. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged
2010. aug. 7. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Hagyhatod bekapcsolva, azt az avast! nem észleli, hogy Online vírusirtó fut mellette.Akkor kapcsold ki, ha egy pár percre (pl tesztelésért) felraksz egy másik vírusirtót(teljes körűt)
2010. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Oberle Gábor ***** válasza:
Nem az avast-tal van a probléma, hanem az online scannerrel! Több esetben jártam úgy online scannerekkel, hogy még ki is írta scannelés előtt, hogy ne menjen a vírusírtó, mert gondok lehetnek vizsgálat közben. (Nem kamu oldalakról van szó, hivatalos vírusírtó szoftvergyártók oldalairól!) Ezért javasoltam, hogy az online scan befejezéséig ne menjen az Avast. De minden gyakorlatban dől el, ki kell próbálni és máris megtudjuk, mi a helyzet! ;)
2010. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyébként már futattam avast!-ot az NOD 32 Online Scanner-rel, és semmi gond nem volt.Frissítésnél igaz kicsit lelassult de amikor már keresett teljesen jól működött a gép:)
2010. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lekapcsoltam biztos ami biztos alapon, de semmit nem jelzett.... Na most ilyenkor mi van?
2010. aug. 7. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!