Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki milyen vezeték nélküli...

Ki milyen vezeték nélküli routert használ és/vagy ajánlana otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményekre, tapasztalatokra.
2010. aug. 7. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
En MSI Rg60Se-t hasznalok, oktoberben lesz 2 eves. 1 evig 5 geppel hasznaljuk, azota 4-el, nagyon meg van elegedve vele mindenki(igaz a netszolgaltato is okes mindketto, akitol kaptuk a netet). Jelerosseg lakason belul nagyon oke, azon kivul nem igazan probalgattuk. Ha 7-8 geppel hasznaltuk akkor mar kezdett a net varialni, de a halozat az stabil volt. Nem tudom mi erdekelne meg?:) De amugy szerintem barmelyik 8-10 ezres routert el lehet hasznalni problema nelkul.
2010. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dlink és linksys a legközkedveltebb és a legtöbben ezt ajálják.

Nekem Dlink DI-524 van, úgy 2 éve volt 10000, a "fő"gépen minden működik azóta, psp-ről is tudok csatlakozni, ps3-ról is, 2 laptop-pal is ki lett próbálva, és a telefonom is felismeri, tehát semmi gond vele.

Hatósugara nem tudom mekkora, de ha nem élsz egy 300-400 m^2-es házban akkor biztos nincs gond.

2010. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még annyit, hogy nem csak a di-524 jó, de kb az összes dlink+linksys.

2010. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én a tp-linket használom és eléggé megvagyok elégedve. De jöhetnek még kommentek ki mit használ.
2010. aug. 7. 03:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 db dlink-di524-es van itthon az egyik már talán 4 éve is üzemel folyamatosan, és itt a folyamatosant tényleg folyamatosan értem:) A másik 2 éve megy. Teljesen meg vagyok velük elégedve.
2010. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!