Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msi b450m pro vdh max alaplapo...

Msi b450m pro vdh max alaplapon van rgb vezerlo ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez a lapom van es van rajta egy JRGB csatlakozo 4 tűs. Ez RGB vezerlo lenne ?

2020. szept. 19. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A kézikönyv - amit kaptál az alaplaphoz - mit ír?
2020. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg a konyv ezert kerek segitseget.
2020. szept. 19. 08:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Amit letoltottem kezikonyvet az pedig rgb led strips connektornak irja. De ez azt jelenti, hogy rgb ventillatort is tudok egy elosztoval mukodtetni vele ? Ugy ertem nyilvan a venti 4 pines csatlakozojat a fan 1 fan 2 be es ha van valamifele kabelem akkor menni fog az rgb is rajta ? Mert ha csak a fanba vab bedugva rgb nincs.
2020. szept. 19. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Borzasztó nehéz volt megtalálni.

[link]

2020. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Letoltottem en is de mivel nem vagyok egy guru kinai nekem. Ezzel a csatlakozoval lehet rgb ventillatorokat mukodtetni vagy csak led szallagot tudok ?
2020. szept. 19. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:
A kézikönyv egyértelműen csak szalagról tesz említést. Ez persze nem zárja ki, hogy ventit is vezérel. Ha teheted kérj kölcsön egy ledes ventit és próbáld ki.
2020. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan az 5050-es RGB LED szalagot hajtja meg.
2020. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18. oldal a letöltött kézikönyvben. Ha nem megy az aangol, akkor aazt írja, hogy töltsd le az MSI vezérlő szoftverét, ha karácsonyfát akarsz.

(Azt nem írja, de MSI MYSTIC LIGHT a neve.)

2020. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!