Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami gond van a hangokkal a...

Valami gond van a hangokkal a gépemen. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem hallatszik semmi se a hangszóróból, se a fülhallgatóból. Meg próbáltam újracsatlakoztatni a jack dugókat, de ezután se működött. Újraindítottam, újratelepítettem a hangkártya drivert, de semmi. Remélem nem kell új hangkártya szóval van valami ötletetek?
2010. aug. 6. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

1) Jól van csatlakoztatva?

2) Nincs lenémítva/lehalkítva?

3) Biztos, hogy alapértelmezett lejátszóeszköznek van állítva? Ezt úgy tudod megnézni ha a hangerő ikonra kattintasz lennt a tálcán jobb egérgombbal, és ott lejátszóeszközök, és ott kell kiválasztani a hangkarit.

2010. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelzi a hangeszközöket szóval az nem az 1. a baj.

Nem vagyok olyan hülye, hogy újrarakom a drivert mert le van némítva.

És mivel eddig semmi baja nem volt és youtubeon is próbáltam ezért ez kizárva.

2010. aug. 6. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nem mondtam, hogy hülye vagy, de találkoztam már ilyen esettel is, akármilyen hülyén hangzik. Ha félreérthető voltam, akkor bocsánat... Én azt ajánlom, hogy egyik haverod gépében próbáld ki. Ha ott sem működik akkor mondj le róla... De szerencsére már pár ezer forintért lehet venni egyet.
2010. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!