Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox One kontrolleren miért...

Xbox One kontrolleren miért nem működik az RB gomb?

Figyelt kérdés
Csak a nagyon erős nyomásokat érzékeli, a normális kattintásokat egyáltalán nem. Már többször is szétszedtem a kontrollert, hogy megnézzem mi lehet a gond, de se a switch, se maga a gomb nincs eltörve. Ki is tisztítottam hátra azért nem működik. Valaki találkozott már ezzel a problémával, esetleg tud rá valami megoldást? Előre is köszi a válaszokat.

2020. aug. 26. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
gyenge de hosszú nyomást érzékeli?
2020. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam a D pad fel és jobbra gombja pusztult meg.
2020. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kontakt spray vagy hasonlóval tisztítottad a mikrokapcsolót?


Én leforrasztanám és tennék helyette egy újat, ez nagyon gyakori probléma volt x360 kontrollerekkel is.

2020. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a bajom a közelmúltban, szétszedtem, semmmi nyomát nem láttam sérülésnek. Nálam a kábellel volt gond, el nem tudom képzelni hogy lehet hogy a digitális jel néha megérkezik néha nem, pláne csak az egyik gombon, de ez a probléma hetekig fennállt, kábel csere óta pedig tökéletes. Ha vezeték nélkül használod akkor próbáld meg kábellel, hátha.
2020. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!