Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a DDR5 és a...

Mi a különbség a DDR5 és a GDDR5 között?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy új gépet MSI H55M-P31 alaplappal, és hozzá GAINWARD GTX460 768MB-os videokártyát, amihez az van írva h GDDR5-ös. Bele fog menni a foglalatba és működni fog a kettő?
2010. aug. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A Gddr5 a videókártyán lévő memória típusa: graphic ddr 5.


Nincs köze a dd5-ös memóriádhoz, ami az alaplapba megy.


Szóval megy együtt persze.

2010. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a különbség a kettő között, szerintem semmi, vagy csak nagyon kevés eltérés lehet. De az biztos hogy bele fog menni, mivel az alaplapon pci-E csatlakozó van és a videó karik hatalmas része is pci-E csatlakozós. de egyébként én nem vennék gtx460-ast inkább egy hd 5770-et (1gb-osat) vagy 5850-et (ha belefér a keretbe). Jobbak gyorsabbak és 1gb-os fedélzeti memóriájuk van.
2010. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gddr5 az vg-hoz való. DDR5 még nem létezik PC-be csak DDR3. Ha vga mellett látsz DDR5-öt azt konkrétan Gddr5 öt jelent csak nem irták ki.
2010. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy nézegettem a teszteket és a gtx460 nagyon jól szerepelt szóval mindenképpen azt veszek, ráadásul mások is ajánlották az 5770 helyett is.
2010. aug. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!