Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha olyan számítógéphez,...

Ha olyan számítógéphez, melynek a képernyője háta a gépház (vagyis a képernyő bekapcsolása egyben a gépé is) HDMI kábelt kapcsolok, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Tehááát. Adott esetben van egy olyan számítógép, amelynek csak a monitor része kellene, de ő egy számítógép egy-az-egyben. Nem tudom az ilyen kombinált készülékeknek mi a neve, lényeg, hogy monitort bekapcsolva a gép is kapcsol, mert közvetlenül a monitor háta a gépház.

Ha a laptopomat összekötöm hdmi kábellel a géphez, akkor mi történik?

Tudom úgy használni, mintha csak egy különálló monitorhoz kapcsoltam volna?


2020. júl. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu mindket eszkoz hdmi kimenettel rendelkezik, egyiken sincs bemenet, tehat az elgondolas nem mukodik, es ez csak a minimum rossz dolog. Az erkezo feszultseg a masik rossz lehet, ami mar karosodassal jarhat (ebben viszont nem vagyok biztos).
2020. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egy All-in-one PC HDMI kimenetét szeretnéd használni.


Ez a PC típusától függ. Az AIO gépek nagyrésze pl. rendelkezik HDMI bemenettel (Erre lenne szükséged.)


Viszont egyes típusokon csak HDMI kimenet található, ami arra szolgál, hogy az AIO kijelzőjét kiterjeszd / kivetítsd egy másik kijelzőre, vagy projektorra.


Ha le tudod írni a számítógép pontos típusát, akkor tudok további segítséget nyújtani.

2020. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*jav.:

Szóval egy All-in-one PC HDMI bemenetét szeretnéd használni.*

2020. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úúúú, köszönöm. Hamarosan megtudom a számítógép pontos típusát. Egyenlőre csak azt tudtam, hogy egybe van a képernyő és gépház.

Azt se tudom biztosra, hogy van-e hdmi kimenetel.

Egyébként a laptopommal szeretném összekötni, olyan módon, hogy a laptop képernyője legyen kiterjesztve. Vagyis pl. a laptopom képernyőjét megosztom valakikkel videóhívásba, míg a másik kijelzőn (ami ez a AIO gép lenne) nézem az ők megosztott képernyőjét.

2020. júl. 28. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

a hátulján kell lennie egy matricának. azon minden adat rajta van ami nekünk kell.

nem almás gép?

2020. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában ha 1 HDMI-csatlakozó van rajta, akkor az kimenet, ha kettő, akkor abból egy kimenet, egy pedig bemenet, amire rákötheted a laptopod.
2020. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!