Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RTX 2060 super tápegység?

Polgarjeno kérdése:

RTX 2060 super tápegység?

Figyelt kérdés

Elég-e ez a táp az alábbi géphez? fsp raider 550w silver (a mostaniban 1070 mellett ez van, szóval csak a videókártyát cserélném le)


ryzen 5 3600

rtx 2060 super 8gb OC

16gb ddr4 ram

ROG B450-F



2020. júl. 25. 16:23
 1/6 MGéza ***** válasza:
89%
Maradhat, megfelelő minőségű ehhez is, érdemi változást nem jelent az új kártya(Na, mindjárt jön a Bitfenix Formula gold fanklub, bocs :)).
2020. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradhat.
2020. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

#1.Nem tudom milyen fanclub-ról beszélsz, de ha neked a tesztek nem számítanak semmit csak a márkába vetett hit szívesen ajánlom az ezotéria kategóriát.

Kérdező:

A VGA fogyasztása nem változik jelentősen szóval maradhat igazából.

A hírhedt Raider S olyan 400W körüli fogyasztásig még rendben van, de azért egy R9 290X-t nem kötnék rá.

Van róla sok-sok teszt, a GYK-n is sokszor megvitattuk nem veszélyes, de nem is tartozik a legjobbak közé még a belépőkategóriában sem.(most megkapod ezt System Power 9 néven némi módosítással)

2020. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MGéza ***** válasza:
65%

#3: Egyáltalán nem olyan jó mint amilyennek be van állítva. Nem technikailag, egyéb téren vannak hiányosságai:

-Fix, merev kábelek, papír kaszni, ventiből csak 120mm fért bele(??!), spórolás a jó ár érdekében erősen látszik rajta. Nem venném, igaz én nem is vehetném, hiszen SFX-L a max méret amit a gépházam fogad, de akkor sem venném ha százan ajánlanák, engem nem győz meg, hiába az ultra-szuper-mnegazseniális minősítés techpowerup által. A saját kategóriájában, ár-érték arányban viszont kiemelkedő, az biztos, de nem sorolnám egy SF Leadex platinum fölé.

Szó nincs holmi fanatizmusról.

2020. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

#4.De ha pedig technikailag nézzük igen is ott van a szeren.

Legutóbb jó pár éve a Vengeance biztosított kedvező áron felsőkategóriás teljesítményt de nyilván ott is máson spóroltak.

25 ezer alatt talán a legjobb vétel és bátran ajánlható ezektől függetlenül.

A Leadex Platinum egy egészen más kategória persze, de sokkal drágább is.

Nem mellesleg ha nincs OC-ról szó kidobott pénz egy System Power 9-hez képest.

Én sem vagyok elvakult, próbálom objektívan nézni.

Nálam inkább csak moduláris táp játszik csak, így eleve ki is esett...

2020. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Lepontozást nem értem, GYK színvonal amikor érzelmek vezérlik.

Ráadásul amikor hülyeséget állítanak az is 100%-os:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

De továbbra is én írok hülyeséget, mert ha egy felhasználónak nem jön be valami szubjektívan akkor az szar...(sajnálatos hogy az egyetlen normálisnak mondható kategória is elszemetesedik...)

2020. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!