Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Lenovo laptopon megnyomtam...

A Lenovo laptopon megnyomtam valamilyen billentyű kombinációt, és azóta nem működik a billentyűzet. Hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés
Egyik billentyű sem működik. Próbáltam többször újraindítani, de nem segített.

2020. júl. 17. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A laptop alján van egy matrica és azon a pontos típus, ha azt leírod ide akkor a kézikönyv alapján tudunk segíteni.
2020. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 80XR, Lenovo ideapad 320-15IAP
2020. júl. 17. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a kézikönyvet és nincs olyan funkció gomb, ami kikapcsolná a billentyűzetet. Csak a touchpad-ot lehet kikapcsolni. Kisebb keresés után megtaláltam, hogy ez népbetegség ennél a modellnél.


De van rá megoldás:


1. Chipset driver újratelepítése:


[link]


[link]


[link]


[link]


2. Ki kell kapcsolni a gépet és áram alatt kell hagyni (értsd töltőn kell hagyni). Ball oldalt a power led mellett van egy lyuk, ami U alakba kanyarodik és oda kell bedugni egy tűt és a képernyőn kiválasztani a "Start normal" opciót.


3. Szét kell szedni a laptopot és ki kell venni az akksit és a gombelemet (CR2032-es általában). Majd visszarakni és elindítani a gépet.


Forrás: [link]

2020. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!