Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopra ráborult a folyadék,...

Laptopra ráborult a folyadék, ki lett szárítva és nem úgy érzékel a billentyu,ahogy kellene?

Figyelt kérdés

Drága testvéremnek sikerült a laptopomat leöntenie... Azonnal kikapcsoltam, szétszedtem és hagytam szaradni. Most viszont a gombok egyáltalán nem úgy működnek ahogy kellene. "Q"-ra tabot, backspace-re "ű"-t, "j"-re "zuj"-t ír, és stb...


Mit tegyek? 30e lenne kb egy billentyűcsere. Nekem erre jelenleg nincs pénzem... Szivbajt kapok, esküszöm..


Van valami mód arra hogy a billentyűt magát is szét szedjem esetleg, és letakaritsam? Egy lenovo 100-15ibd laptoprol van szo, ballagasomra kaptam tavaly..


2020. júl. 15. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebayről 5000Ft a billentyűzet hozzá (amerikai kiosztású, a bill. matrica 100Ft)

Ameddig nem jön meg a csomag addig külső USB-s billentyűzettel használd.

2020. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon 9000ért találtam már használtat: [link]
2020. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pedig bill csere lesz.....

én is jártam így - sörrel... és legalább csak saját magam okolhattam nem a tesót.

2020. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 ott találtam már én is,de nem vagyok benne biztos hogy működne is, végtére nem sok garanciával rendelkezik az ebay.


#2, akkora betűkkel van odairva, hogy "Nincs raktáron", hogy kiszúrja a szemeim.


#3 az fsza lehetett.

2020. júl. 15. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, közben észrevettem, hogy nincs raktáron.


Én is ebayről rendeltem szintúgy Lenovoba billentyűzetet, és működött, megbízható eladótól kell venni és rendelés előtt 10-szer megnézni, hogy biztos jó típushoz rendeled-e. :)

2020. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vicces sztori, de volt olyan, hogy ebay-ről rendeltem egy fejhallgatót (nagy fejem van és nehéz találni), és mikor megjött a csomag, egy laptophűtő volt benne :D


Hát akkor megpróbálok egyet onnan, hátha... Köszönöm :D

2020. júl. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!