Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy M.2 NVME SSD....

Adott egy M.2 NVME SSD. Támogatja-e az alaplapom?

Figyelt kérdés

Hali. M2 SSD-vel szeretném bővíteni a számítógépemet, viszont azt hallottam, hogy 2 db foglalat illetve méret van M2 SSD-ből. Ez bezavart engem nagyon, így nem tudom hogy kiválasztott SSD jó bele az alaplapomba vagy nem (nem szeretném feleslegesen megrendelni).


Amit kinéztem: [link]

Alaplapom: ASROCK A320M-HDV ( [link]


Vélemények? Mire kell figyelni M2 SSD választáskor? Menni fog ezzel az alaplappal vagy nem?


Válaszokat köszi.



2020. júl. 12. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog.
2020. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Van egy kompatibilitási listájuk, mint minden gyártónak:

[link]


Amin ugyan nem szerepel, de az SA1000M8 -as sorozat igen. Ha a korábbi jó, akkor az újabb is tuti megy majd vele.


Egyébként egy alaplap gyártónak hatalmas meló lenne, mindegy egyes földön megjelent SSD -vel tesztelni minden termékét. Ezt nem is teszik meg. Viszont ha mégis gebasz lenne, akkor legalább mutogatni tud a listára.

Tehát ha a kompatibilitási listán nem szerepel egy termék, az nem jelenti automatikusan, hogy nem kompatibilis. Csak a gyártónak nem volt kapacitása, érdeke stb tesztelni vele.

2020. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ. Akkor rendelem is meg :)
2020. júl. 12. 12:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) Csomag átvétele után írok, és örömmel üzenem, hogy hibátlanul működik a gép M2 SSD-vel :) Köszönöm mégegyszer midenkinek.
2020. júl. 14. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit kezdesz vele, olvasd el ezeket:


[link]


[link]

2020. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!