Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha külső SSDről vagy pendriver...

Ha külső SSDről vagy pendriveról játszok játékokat, arra telepítem fel, az mennyire lesz lassabb, mint ha belső merevlemezről vagy SSDről játszanék? Ha USB 3.0 vagy 3.1 em van, az használ valamit?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert láttam itt valahol egy olyat, hogy külső merevlemezről játszana.
2020. jún. 17. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Külső ssdről és merevlemezről is lehet játszani, előbbi esetben nem árt, ha tud uasp-t a ház, a pendriverok túl lassúak ehhez.
2020. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi pontosan az UASP? És ha a pendrive jó minőségű, gyors olvasási, írási sebessége van?
2020. jún. 18. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Pendrive hamar meg fog reccsenni az ilyesmitől. Nem lenne egyszerűbb venni egy hdd-t:
2020. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De egyszerűbb lenne, csak kérdezgetek.


A pendrive nem pont arra való, hogy gyakran használják? Mert hallottam olyat, hogy elromolhat úgymond, ha sok ideig nincs csatlakoztatva.

2020. jún. 18. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ssd sokkal strapabíróbb, mivel van algoritmus az elhasználódás kiegyenlítésére.
2020. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!