Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbánta valaki, hogy egyetem...

Megbánta valaki, hogy egyetem miatt (drága) notebookot vett?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én speciel nem, mert azt használtam 6 évig amíg ki nem öregedett, aztán jött egy asztali gép, egyébként kb 5-10% volt a kihasználtság, amikor tényleg azt mondom hogy kellett a notebook, iskolai gépeken tervezőprogramot futtatni nem volt leányálom.
2020. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Derwer ***** válasza:

Még 2007en egy kifordítható kijelzős=érintőkijelzős laptopot. (HP TC4400)

Még refurbishként is drága volt, de remekül kiszolgált, legjobb beruházás volt.


Ugyanakkor ma már 200-250K-ért remek érintős laptopokat lehet venni, amiknek az akku ideje is sokkal jobb már.

2020. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem de énnolcsót vettem. 10 évig szolgált napi használatban aztán megadta magát, amire kellett arra pedig elég volt.


Egy mai olcsó laptop viszont nem hiszem, hogy kibírna ennyit

2020. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt akinek nem is volt rá szüksége, és gyakorlatilag potyára vette meg, vagy elég lett volna gyengébb/olcsóbb is? Csak mert rendszeresen kérnek itt tanácsot, hogy milyen gépet vegyenek egyetemre.
2020. jún. 17. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
A milyen gépet vegyek egyetemre típusú kérdésre szerintem általában a legjobb egy használt, de jó állapotú Lenovo T420, T430, T440 vagy HP Elitebook 8460p bolttól garanciával. Ezek 50-60 ezerből megvannak, nagyon megbízhatóak, bírják a strapát és ha mégsem volna rá szükség, akkor sem dobtál ki nagy összeget az ablakon, sőt, beszerzési áron tovább tudod adni.
2020. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!