Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Procihűtőt vennék, de nem...

Procihűtőt vennék, de nem vagyok biztos a dolgomban. Jól gondolom az alábbiakat?

Figyelt kérdés
intel core2quad q6600 procim van, fel is raktam hozzá egy ellenörző szoftvert amit adtak a géphez, de elkezd riasztani amikor bekapcsolom, hogy a cpu hűtő fordulatszáma nagyon alacsony, de ez helyreáll és a riasztás is abbamarad. a cpu hőmérséklete terheletlenül 65-70 fok között van. most leszedtem a gép oldalát és ideraktam egy nagy ventilátort, most 60-65 fok között ingadozik. ez a hőmérséklet szerintem magas, jól gondolom? vennék másik hűtőt, de milyet érdemes, mennyit szánjak rá? nem kell a legextrább, csak hűtsön. mondjuk 3-4 ezer körül már lehet jót venni? valamint ha veszek, mit vegyek figyelembe? tuti hogy rá fog menni az alaplapra?
2010. júl. 31. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem annyira magas :D

az én régi E6300-asom (igen a legelső Core2Duo) anno nyáron 85 körül volt terhelve, és még mindig vígan mókázik báttyám gépében

Cooler Master

Scythe

Arctic Cooling

ezek jók szoktak lenni

esetleg Zalman, de az már szerintem prémium katega

2010. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!