Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akinek van VR szemüvegje, mit...

Akinek van VR szemüvegje, mit gondol róla? Megérte megvenni?

Figyelt kérdés
Adott akkora élményt, amekkorát ígértek? Mert ugye ezeknek borsos áruk van általában...

2020. jún. 10. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem PlayStation VR-om van.Ugye ez sokkal olcsóbb, meg nem is nyújtja azt az élményt.Játszottam vele a Resident Evil 7-et pl.

És nagyon jó élmény.Tényleg olyan, mintha ott lennél stb.Ráadásul horror játékoknál tényleg megilyed az ember.Annyi, hogy a grafika eléggé "pixeles", de ez csak PS VR, gondolom az 1000 eurós Valve Indexnél már gyönyörű a játék.És a fizika is stb.Szerintem rendkivül jó a VR, de én nemtudtam megengedni magamnak a Valve Index-et, és ezeket a drága dolgokat.Pedig nagyon szeretném játszani a Half Life Alyx-ot.Láttam videókat is róla, és nagyon durva a fizika, látványvilág minden.

Tehát ezzel azt szeretném mondani, hogy nekem 130-140 ezres VR-om van, ami bőven olcsóbb mint a többi VR headset, viszont már ez is rendkivüli élményt nyújt.

2020. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én Oculus Rift S-t tervezek venni, ami kb feleárú mint az Index, de ezt veszik a legtöbben állítólag...
2020. jún. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!