Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A KMSPico és az AAct között...

A KMSPico és az AAct között mi a különbség? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
mind kettő veszélyes, szürke licenszet lehet venni 2000 ft ért és nem lesz a gépedben egy védhetetlen biztonsági rés
2020. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Főleg működési szempontból vagyok rájuk kiváncsi. Én is egy hasonló virtuális szervert tervezek csinálni mint amit ezek a programok használnak, csak én Androidra tervezem.
2020. jún. 4. 22:03
 3/10 A kérdező kommentje:
nyilván lehet veszélyes is főleg ha nem megbízható forrásból szerzed be, de ha sok crackelt program a van a gépeden mint nekem is, akkor igazából teljesen mindegy. Én vírióusírtót se használok, mert semmitől nem véd meg, csak nehezíti a munkát a gépen. A Defender is le van tiltva teljesen nálam.
2020. jún. 4. 22:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én vírióusírtót se használok, mert semmitől nem véd meg, csak nehezíti a munkát a gépen. A Defender is le van tiltva teljesen nálam."


Sajátos probléma hogy nem érdekel a védelem, de ha egyszer be**opsz egy jó kis keylogger/ransomware-t, akkor majd nézhetsz. Ilyen büszkén kijelenteni valamit, ami bődületesen nem igaz, épp nem bölcs. Az már más kérdés, hogy sokszor valóban fejfájást okoznak a hamis jelzésekkel, olyankor kivételekhez kell adni/ideiglenesen kikapcsolni.

Viszont a naponta frissülő vírus/malwareirtókra azért ezt nem kellene kijelenteni, mert rengeteg munka van mögötte.

2020. jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Van munka mögöttük ja, csak nem a felhasználó érdekeit szolgálják elsősorban..


Amúgy meg lényegi támadásoktól úgy is a tűzfal véd meg, nem a vírusírtó, az viszont be van kapcsolva. A valós idejű monitorozgatással csak annyit ér el, hogy leveszi kb. 15-20% teljesítményét a gépnek. Ha ésszel használod a gépet, tudod mit szabad elindítani és mit nem, akkor igazából felesleges a valós idejű védelem. Ráadásul a mai vírusírtók már inkább amolyan antipiracy toolként üzemelnek. Én inkább azt tartom veszélyesnek, hogy az MS már olyan szinten beleintegrálta és erőlteti a Defendert a rendszerbe, hogy külön segédprogram kell, hogy kitudd azt kapcsolni...


Amúgy programozással foglalkozom és hidd el nem mondok hülyeséget.

2020. jún. 5. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért foglalkoznak emberek még mindig azzal a kétes forrásból származó, hülye KMSPico-val? Ismerem, tudom miről van szó, és semmi szükség rá. A Windows 10 bármelyik verziója aktiválható 4 sor beírásával a parancssorba. Itt most inkább nem hivatkoznék rá közvetlenül, minimális utánajárást igényel csak. Mivel ez a metódus sem harmadik féltől származó programot, sem fájlokat nem igényel, kockázat kvázi nincs. Ellenben az összes ilyen aktiváló, licencgeneráló stb. csodaszoftvereket messzire el kell kerülni...
2020. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Azzal csak az a gond amit írtál, hogy csak rövid időre aktiválódik vele a Windows talán pár hétre max. A kmspico is lényegében ugyanezt a folyamatot hajtja végre annyi különbséggel, hogy telepít egy scriptet, ami minden gépindulásnál megismétli ezt a parancssoros folyamatos, így sose telik le a kms aktiválási idő.
2020. jún. 16. 21:35
 8/10 A kérdező kommentje:
A KMS jelentése amúgy Key Management Service. Egy a Microsoft által üzemeltetett licenszelő szolgáltatás. A kmspico meg a többi program végül is ezt a rendszert játssza ki.
2020. jún. 16. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Fél éve használom így, gond nélkül. Ráadásul mindig minden összesítő frissítést leszedek, illetve túl vagyok egy 2004-es főverzió-frissítésen. A Windows ezek után is aktivált maradt. Nálam ez már bevált módszer több eszközön is, de persze kinek mi.
2020. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3 Akkor ne használj. Volt már olyan hogy valaki egy szimpla "ártalmatlannak tűnő" crackelőtől került börtönbe, ez azért volt mer az USA kormány szervereit törték fel az illető gepének segítségével. Bár a támadás földrajzi valós helye valahol kínában lehetett, a crack trójaijának segítségével át irányította a hacker a crackelő illető adatforgalmára a saját adatforgalmát (az azonosításra jó dolgokat is).


Ha egy ingyenes NEM DEFENDER vírusírtót használsz azzal máris elkerülsz 10 év börtönt hackelésért.

A tűzfal valóban fontos DE! A WINDOWS TŰZFAL AZ SEMMI, tegyél fel egy comodo firewallt INGYENES, KB 150MB DE CSERÉBE VÉDVE VAGY NEM ? Vagy inkább mész 10 évre börtönbe??

2021. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!