Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 5.1-es hangfalszett, nem megy...

5.1-es hangfalszett, nem megy az egyik hátsó hangfal, és ha megcserélem a bekötést akkor is ugyan az a hangfal nem szól, csak bizonyos hangerőknél (közép, max). Mi a gond?

Figyelt kérdés
Lehet az, hogy nem közvetlenül a fali konnektorba dugtam hanem elosztóba(konnektor->Villámvédelmi elosztó->kapcsolós elosztó->5.1-es), és nem kap elég áramot a mélyláda(ebbe csatlakoznak a hangfalak)?
2010. júl. 30. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez lenne a gond, nekem is elosztóba van dugva.

Jól csatlakozik minden csatlakozó? Nekem az szokott gond lenni, hogy néha szétcsúsznak, és akkor nem szól az egyik első.

Ha szám.gépbe dugod, nézd meg a hangkártya beállításainál a kiosztást, hogy minden ok-e. Lehet, hogy egyszerűen csak rossz helyre dugtad (közép helyére a hátsókat, vagy ilyesmire gondolok).

2010. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hangzás beállításoknál van a probléma. Konkrétan túl halkra van állítva, gondolom abból amit írtál: "csak bizonyos hangerőknél (közép, max)"
2010. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem-nem. olyan a mélyláda,hogy van rajta 6 bemeneti csatlakozó(ezzel lehetne rákötni DVD-re, ami hamarosan lesz a TV-hez(azért vettem ilyet, mert ezt rálehet dugni gépre+DVD-re is egyszerre)) és még 2 plusz kimenet, ami egy sima 3,5-ös jack-ban végződik, és így van rádugva a gépre. Csak nem értem, hogy a másik hátsó hangfal akkor mért megy, ha ez nem.
2010. júl. 30. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!