Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol érdemes PC alkatrészeket...

Hol érdemes PC alkatrészeket beszámíttatni?

Figyelt kérdés

Olyan lehetőségre gondolok, ahol az egyetlen opció az, hogy megvizsgálják az alkatrészeket, tesznek egy árajánlatot rájuk, én azt elfogadom, és kész (másfél éves cuccokról van szó, RX570, G.Skill 2x8 giga memória, Gigabyte AX370-es lap, 700W-os FSP táp, 120 gigás Kin

gston satás SSD). Tehát a levásárlásos lehetőség kizárt, csak olyan IT-s oldalon akarom ezt intézni, ami megbízható. Ha esetleg tudnátok ilyeneket írni, azt nagyon megköszönöm!



2020. máj. 19. 10:25
 1/6 A kérdező kommentje:
+ kihagytam, hogy futárral vitetném, nem személyesen adnám át.
2020. máj. 19. 10:38
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Akkor már add el használtan, az pont így működik. Felteszed netre, vevő érdeklődik, elmegy hozzád tesztelni, és ha jó, kifizeti. Garanciát utóbbi miatt nem kell adnod, ráadásul a hardveraprón ezt ingyen meg tudod oldani.
2020. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, csak én gyorsan akarok megszabadulni tőle. És ugye alkatrészekről van szó, nem komplett PC-től szeretnék megszabadulni, különálló alkatrészeket pedig még hosszasabb eladni, kisebb az esély rá, (legalábbis szerintem) hogy rövid időn belül megveszik.
2020. máj. 19. 10:44
 4/6 Gábor_79 ***** válasza:
100%
Van olyan hirdetés is a hardveraprón, aki felvásárol. A szövegezésből az jött le, hogy töredékáron veszi át. Mert kereskedő.
2020. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
Pedig még így is sokkal jobban jársz hardverapróval. Megnézed mik az aktuális árak, felteszed az alatt pár ezressel, pár órán belül lesz aki viszi majd. Jobb, mintha valami cég venné meg tényleg bőven a piaci érték alatt, mondjuk a feléért.
2020. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!