Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy AsRock M3A790GXH/128M...

Van egy AsRock M3A790GXH/128M -es lapom, és hibátlanul üzemel, de észre vettem hogy egy chip mintha kiégett volna Szerintetek befolásolhatja ez a lapot? és mit irányít ez a chip?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 29. 16:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Rendben, az asrock azért kellett mert 4 magosítottam és egyik ismimnek ebben a lapban ment,és gondoltam biztosra megyek...
2010. aug. 1. 11:57
 22/25 P.O.C. ***** válasza:

A kérdezőnek:


Ezek tiszta hülyék, hol van itt fizikai sérülés? Villám? Az totál gallyra vágta volna az egész gépet, meg azt be is kéne bizonyítani műszeresen is.

Egyszerűen az történt, hogy selejtes chipet szerelt bele, eme amúgy sem túl jó hírű gyártó.


Szóval én én a helyedbe bemutatnék nekik valakit:

bolt--->fogyasztóvédelem.

fogyasztóvédelem--->bolt.

2010. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 P.O.C. ***** válasza:

A kérdezőnek a "négymagosításról":


Az AMD nem csak úgy hobbiból tiltotta le azokat a magokat. A gyártó által sem titkolt tény, hogy a gyártási sejletek jobb kihasználása érdekében vezette be az X3 jelölési processzorait, meg a Phenon X2-t is. Ezek olyan gyári hibás processzorok, amik az AMD tesztjén megbuktak egy vagy több mag hibás, vagy elégtelen működése miatt. Persze olyan is akad köztük, ami működik, de mégis letiltották, hogy az adott processzortípusra a megrendelést teljesíteni tudják. De hogy ilyet ki tudj fogni, marha nagy szerencse kell.

Szóval én a helyedbe vigyáznék az ilyenekkel, mert talán a zártatért is ez lehet a felelős.

2010. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Úgy vetttem külön Pre-tested-ként
2010. aug. 1. 12:13
 25/25 anonim ***** válasza:
Lehet kapni amolyan "pre-tested" példányokat, de hosszútávon nem éri meg erre alapozni, ugyanis tenni fognak ez ellen, értsd a későbbiekben már nem lehet ezt kihasználni.
2010. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!