Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps4 szétszedés?

Ps4 szétszedés?

Figyelt kérdés

Múlt héten szét akartam szedni a ps4 pro-mat hogy kitakarítsam illetve pasztázzam, de nem jön ki az alaplaból a szalagkábel(ami összeköti a táppal).

Itt feladtam mert nem akartam kitépni az alaplapból.

Másnak is nehezen jön ki vagy csak az enyém szorult be.

Elég hülyén érzem magam hogy itt elakadtam.

Valaki tudna segíteni ebben?



2020. máj. 13. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress PS4 javító videókat YT-on, van millió, és lépésről lépésre láthatod, hogy szedik szét, meg ennél komplikáltabb dolgokat is, pl. IC-k cseréjét és hasonlókat.
2020. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oké van yt meg minden...de gondolom az életbe nem szereltél még semmilyen elektronikai eszközt szét.

Tehát van egy jól müködő géped ...amit szét akarsz szedni takarítás céljából.

1;mit nyersz azzal ha ki takarítod...(Ismerősőmnek alap ps4e van megjelenés óta...és soha se piszkálta és semmi baja nem lett.)Igen tudom tudom az a csúnya por meg paszta...Elárulom a rosszul pasztázás többet árt mintha hagyod a fenébe.

2;szóval nyeremények..mit nyersz azon ha te magad full kezdőként próbálod megcsinálni azzal szembe h elviszed egy szervizbe és kifizetsz 1-5000 forint körüli összeget?

szóval kb nyersz pár ezer forintott meg egy két órát az életedből.

Mit veszíthetsz?végülis egy tök jó gépet aminek semmi baja.Ha csak kicsit barmolod el akkor a szerelés se pár ezer forint és 1-2óra lesz.


Szóval ezeket a YT-bról megnézem és megcsinálom dolgokat inkább felejtsd el..vagy vegyél pár régi rossz gépet..és azon gyakorolj.(megsúgom szervizekbe is így csinálják..15éves műszerész tapasztalattal.)


Azért megnézném ,hogy cserél valaki IC-t a youtubos video alapján úgy h életében nem volt még forrasztó páka a kezébe..Tudom a következő a BGA-csere lesz.

2020. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!