Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Nyomtatási hiba! Mit...

HP Nyomtatási hiba! Mit csináljak? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

A nyomtatóm típusa: HP Deskjet F2180 és a fekete patron nem működik. Ennek kódja: 21. Újra lett töltve a fekete patron, de olvashatatlan a nyomtatott szöveg. Amit nyomtatok az csíkos. Nem tudom, hogy mennyire számít az, hogy kb. a lap felétől válik teljesen olvashatatlanná, addig csak 1-2 szó, esetleg sor ilyen.


Később ha tudok, szkenelek be nyomtatott szöveget.


Sürgős lenne, mert a kollégiumi papírokat + beíratkozási papírokat így kell intéznem!


Ezer köszönet!


2010. júl. 29. 13:21
 1/8 A kérdező kommentje:

Nos, akkor ahogy ígértem itt egy szkennelt oldal:


[link]


VAGY


[link]


Ha netán valaki furcsállná a szöveget ez a kollégiumhoz kell, le van írva minden bele, hogy honnan milyen papírt kell beszedni. Bocs az offért.

2010. júl. 29. 14:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom te töltötted újra a patront. Ha nem is te, de aki töltötte kihagyta az utolsó lépést: a maradék levegőt ki kell szívni a patronból!
2010. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, én töltöttem, nem szívtam ki a levegőt a patronból, sajnos ezt nem tudtam. :(


Most akkor mit tegyek? :) Megoldható még ez?

2010. júl. 29. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen embereket akik netről tanulnak meg patront után tölteni....
2010. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kössz, de nem a netről tanultam, hanem volt egy kis füzetecske, azt megnéztem régebben, de abban nem írták, hogy a levegőt ki kell szívni belőle, ha vége... Egyébként kiszívtam belőle és már működik! :D:D
2010. júl. 29. 23:17
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos mégsem működik! :( Megpróbáltam ismét kiszívni belőle a levegőt, de borzalmas, ahogy nyomtat. Mennyibe kerül egy utángyártott patron? Egyébként érdemes bele megpróbálni azt, vagy most mit tegyek? Egyetemre kellene majd egy pár dolgot nyomtatni és miinél olcsóbban szeretném ezt megoldani.


Sürgős lenne, úgyhogy a gyors és jó válaszokat megköszönöm és felpontozom. :D

2010. aug. 1. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha utángyártottat veszel. Nem jó ha töltik a patront én ráfáztam igy és ugyan ez volt a bajom.
2010. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. De az utángyártottat kezeli a nyomtató ugyanúgy? Mert az újratöltöttel az volt a gondom, hogy hiába töltöttem meg, a tintaszintet 0-nak írta ki. :(

+Az utángyártottat újra lehet majd tölteni?

2010. aug. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!