Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a Kingston SD kártya mitől...

Ez a Kingston SD kártya mitől ment tönkre, miért csapta le a gépet?

Figyelt kérdés
Vettem még decemberbe egy Kingston 64 gb-os SD kártyát, elvileg egy megbízható eladótól hardveraprón, elég olcsó volt 2500 forint. Aztán az volt az utóbbi hetekbe, hogy ha bedugtam a hátsó USB csatlakozóba az asztali gépen, akkor néha leállt a gép, azt hittem csak a táp csatlakozása mozdult el, ahogy bütyköltem, de most a laptopnál is ahogy bedugtam elkezdte ugyanezt, hogy csatlakozva van áramhoz, majd nincs, aztán stabilizálódott, de elején ez volt. Azóta a telefonom nem érzékelte, a gép látja a HD sentinelbe, a lemezkezlőbe nem, meg egy " PC Inspector Smart recovery 4.43 " nevű programba se találtam. Ez ellszállt volna? Miért okozott zárlatokat. Ha látom is, hogy ott van, abszolút csak azt írja a gép, hogy csatlakozott valami, de adatot nem ír ki róla, nem ismeri fel. Az is fura volt, amikor zenéket másoltam fel rá, már nem is tudom, de ha túl sokat másoltam valahogy nem sikerült, nem emlékszem mi volt, végül felmásoltam, de ott is hülyéskedett, ha nagyon egyszerűen akartam. Köszi a válaszokat, felpontozok minden segítő szándékú választ! :)

2020. máj. 9. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Kártyaolvasóval csatlakoztatom, és akkor írja ki ezeket, meg akkor csapta le.
2020. máj. 9. 17:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy másik kártyámnál is ezt a lecsapást csinálta a laptopnál a kártyaolvasó, akkor valszeg az olvasóval (is) baj lesz.
2020. máj. 9. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az olvasóval lesz a baj, azt kéne tesztelni több gépen, több kártyával.
2020. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a kártyába azóta visszatért az élet, úgyhogy jól alakult :) Köszi a választ! +
2020. máj. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!