Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 telepitese eszköz...

Windows 10 telepitese eszköz illesztő nem található?

Figyelt kérdés
Szóval a windows 10 akartam felrakni hogy 64 bitre váltak de a telepítőnél azt írta ki hogy eszköz illesztő nem található stb stb. Néztem megoldásokat és az egyik az volt hogy cmd formázzam újra a C és új partíciót csináljak. Megcsináltam de nem működött és most itt vagyok beragadva.Mit lehet tenni ilyenkor nincs biztonsági mentés és a rendszervisszaállitás se működik.

2020. máj. 4. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Pendrive-rol vagy DVD-ről boot-olva, tisztán kellene feltelepíteni, nem "a futó rendszer alól".

Milyen gép? alaplapi driver-eket töltsd le.

2020. máj. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
UEFI módban megírt pendrive-ról kéne bootolni. (Vagy ha BIOS-os a géped, akkor pont ellenkezőleg.) Úgyelve arra, hogy UEFI-s gépeken csak GPT, BIOS-os gépeken meg csak MBR partíciós sémájú tárra enged telepíteni.
2020. máj. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyik sem megy, akkor meglehet, a w10x64 telepítője nem ismeri az alaplapi sata vezérlőt. Megoldás lehet, ha a sata-ról átteszed egy másik, pl ahci vagy ide módú kezelésre a bios-ban.

Az alaplap gyártójának oldalára is fel tudsz menni, nagy eséllyel találsz chipset (sata) drivert, azt kicsomagolva felteheted egy (másik) pendrive-ra, és a w10 telepítésekor külön illesztőprogramként betöltheted róla (azon a részen, amikor nem ismeri fel a háttértárat).

2020. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!