Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy normál 1050ti-t hogy...

Egy normál 1050ti-t hogy lehet tuningoli?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, tuningolni,-nem tuningoli..😬


Melyik program alkalmas videokártyák tuningolásàra?


Öreg gépes vagyok én már.. régebben minden kártyámat +20 százalékkal emeltem.. de mára már kicsit kiègtem..🤔🍻

2020. ápr. 29. 19:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "normál" 1050ti? Nem low profile kiadás tehát van rajta külön tápcsatlakozó? Ugyanúgy mint a legtöbb kártyát. Szép lassan emelgeted a memória és a GPU frekvenciáit plusz a feszültséget kísérletezgetve hogy meddig bírja. Ha túl sok neki akkor jönnek az artifactok és jó eséllyel ki is fagy a játék innen tudod hogy többet nem bír.


A hűtőventiket is lehet agresszívabbra venni. MSI Afterburner talán a legjobb ezekre vannak tutorial videók is róla hogyan kell.


De őszintén egy 1050 TI nél sokat nem tudsz a heylzeten javítani. Lecserélni egy RX 570 re a leghatékonyabb

2020. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

MSI Afterburner.

Mindig húzol egy kicsit az egyik értéken, játszol pár percet (ne bencmark. Nekem volt olyan, h benchmarkkal probalkoztam, minden happy volt, aztan mentem játszani, rogton kifagyott.) Ha mimden sima mwgy, akkor huzol meg egy kicsit . Ja es folyton figyeled a homersekleteket. 80 fok alatt legyen. Ha tul menne rajta, akkor huzd fentebb a venti sebességét.

2020. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!