Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core i5 3470 processzor...

Köles05 kérdése:

Intel core i5 3470 processzor mellé lehet tenni amd-s videókártyát?

Figyelt kérdés
Eddig nekem bőven megfelelt az integrált videókártya, de lassan apránként szeretném fejleszteni a gépet. Karácsonykor vettem ram-ot. Nyár eleén viszont szeretnék bele egy videókártyát is. Nézegettem a 1030-at, de ránézésre vannak jobb amd-s kártyák is a 30 ezres kategóriába. Valaki tudna ajánlani ehez a procihoz egy jó videókártyát? (35000-ft ig)
2020. ápr. 24. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

RX 570 használtan teljesen jó, lehetőleg olyat amin van garancia is.

2020. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rx 570 alá ne add
2020. ápr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Használtan RX 480/570 jelenleg verhetetlen ajánlat ennyiért, és ezerszer jobb ajánlat, mint újonnan egy jóval gyengébb kártya.


Viszont nyárig még van idő, bármi alakulhat, viszont az a 4/4 magos proci elég gyengécske így 2020-ban játékokra, megeshet hogy akkor meg az fogja lehúzni az összteljesítményt, annak a cseréje meg kicsit költségesebb volna, tekintve hogy teljes platform csere illene, ami ugye CPU+lap+DDR4 RAM.

2020. ápr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es mi lesz kesobbi elvarasod


hasznaltan olcsobban regebbi (de amugy modern) vga kat is nezegethetsz


AMD HD 7000 szeria es felete (vagyis ami GCN es

NVIDIA nal pedig ami Maxwell es felette 750Ti, 950, 960...


attol fugg milyen eros kell fogyasztas mennyire szamit

amd RX ek pedig legujabb jatekokhoz, de valamenyire procid mar ott is hatrany lesz


persze vannak rossz vetelesek es gyengek mindenbol

2020. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 tisztába vagyok vele, hogy nem a legerősebb az a processzor, viszont nem akarom cserélni. Nekem a leg gépigényesebb jaték, amivel jàtszottam az ebben az évben az a lol- volt. Leginkább nekem amire kell mta, minecraft, az utóbbi időben terraria. Azért lenne jó egy erősebb videókártya, mert akkor nyáron belekezdenég videókat felvenni. Meg a vágás miatt. (Nem vágok olyan videókat, nekem jó hozzá a 3470)
2020. ápr. 24. 09:40
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 nem nagy az elvárásom. Ha jól emlékszek 5 éve kaptam karácsonyra ezt a gépet. Akkoriban még eléggé jó volt ez a processzor. Augusztusba lennék 15. jövőre megyek diákmunkára, és amint tudok új gépet szeretnék venni. pl i-5 9600 16 gb ram meg egy 2060.
2020. ápr. 25. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A 2060 minden, csak nem jó ajánlat, annak áráért RX 5700 vagy 5700 XT-t kapsz, és minden szempontból alázza.
2020. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!