Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alza promóció átruházható?

Alza promóció átruházható?

Figyelt kérdés
Pc építés előtt állok, kinéztem egy rx 580-as kártyát, aztán alzan láttam egy akciót az 5000es széria kártyákra, két ingyen játék jár hozzájuk (resident evil 3 és monster Hunter world master edition). Olvastam az 5500rol hogy kicsit erősebb az 580tol, de alapáron sokkal drágább, így viszont az akcióval már megérné, mert még is csak újabb technológia az 5500. Nekem annyira nincs szükségem a játékokra, eladnám ha átruházhato. Na szóval a kérdés az volna, hogy ezeket a kódokat ha beváltom akkor lemezes játékot kapok vagy digitálisat, illetve átruházhato-e vagy csak én tudnám használni?

2020. ápr. 17. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Digitálisat kapsz, és ahhoz, hogy igénybe tudd venni, emlékeim szerint még valami program is lefut a gépen, ami ellenőrzi, hogy tényleg az a videókártya van-e benne, amelyikhez a promóciós játék járt.
2020. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eladható de csak. Olyannak fog futni akinek rx 5xxx vga van a gépen a driver kezelő be kell beírni a kódot és úgy lesz meg neki
2020. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2020. ápr. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!