Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik billentyűzetet vennétek...

Melyik billentyűzetet vennétek meg és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2020. ápr. 13. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen gép mellé? Mert a ha a gép Wi-Fi-n keresztül csatlakozik a netre, akkor a wi-fi és a billentyűzet jele zavarhatja egymást, ahogy csatornákat keresnek és be se tudod állítani, hogy ne ba**ogassák egymást, szóval akadozó billentyűzetjelet okozhat, nem veszi be amit nyomsz.


Touchpad szerintem akkor jobb, ha minimális grafikai munkákra is kell, pl tollal rajzolsz illustratorban, meg ilyenek.

2020. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel azt kérdezted, melyiket vennénk mi és nem melyiket ajánljuk neked, én ezek közül nem venném meg egyiket sem. Használtam vezetéknélküli Logitech K520-at és nem coltam vele felhőtlenül megelégedve, és az kétszer annyiba került, mint ezek.


Most vezetékes ASUS STRIX Tactic Pro mechanikus billentyűzetet használok és nem cserélném le semmire. Nagyon jó áron jutottam hozzá egy fekete pénteki leárazáson. Ha most kéne vennem leárazás nélkül talán az ár miatt a Reddragon Manyu-t választanám.

2020. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


A gép nem wifis. Leginkább photoshop, illustrator, ligthroom meg weboldalszereksztésekre használom ezért is jött képbe, hogy lehet jobb lenne egy touchpados.

2020. ápr. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!