Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes ezt az Asus laptopot...

Érdemes ezt az Asus laptopot felújítani?

Figyelt kérdés
Van egy Asus X55U laptopom,7 éves,keveset volt használva. Az igényeim alacsonyak, internetezésre,officera, filmezésre használom,nem szoktam rajta játszani. Kicsit belassult,lassan kapcsol be és akadozik. Az akkumulátor alig bír egy órát,fel kellene újítani vagy cserélni,illetve gondolkoztam egy SSD-re váltáson,csak nem tudom,hogy megéri-e még ennyit beleinvesztálni. Adatok: Asus X 55U,AMD dual E2,1.7 GHz, 4GB, 500 GB HDD.

#SDD #laptop felújítás
2020. ápr. 12. 20:23
 1/3 szántóvető ***** válasza:
100%
ezen nincs mit felújítani mert a lehető leggyengébb a procija.de ha hosszútávra keresel egy gyorsat akkor az közelíteni fogja a 200 ezret.
2020. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minek? A processzor gyenge, jó ez így ahogy van, amire használod. Mikor volt újratelepítve? Szoktad-e karbantartani a windowst?
2020. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fél éve telepítettem újra,jogtiszta win10 van rajta.
2020. ápr. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!