Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Program, ami jelez, ha a...

Program, ami jelez, ha a képernyőn mozgás van?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen pl biztonsági kamera gyári programja. Vagy mire kell ennyi infóval semmit nem érünk.
2020. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy játék, ami arról szól, hogy időnként le kell csapni a billentyűre ha megjelenik pl egy nyuszi, vagy tojás, de nem akarok egesz nap a gép előtt ülni. :)
2020. ápr. 11. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen sajnos nincs
2020. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 csalni akarsz tehat? Mi ertelme a jateknak? Lehet van hozza ilyen csak epp ertelmetveszti jatek


olyan amit univerzalisan hasznalhatsz aligha, ez inkabb hack terulet lenne...


vagy ahogy irtak vedelmi de az meg nem erre van

biztos vannak biztonsaginprogramok amik magat a kijelzot monitorozzak csaknez sem erre cvan amire akarod

2020. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy időben volt egy automata halász AutoHotKey scriptem ARK-hoz, lényege az volt, hogy felvillanó betűket érzékelt és nyomott le. Ha kikeresed githubról és kicsit átírod jó lehet, de azok a betűk fix helyen voltak.


WoWban szintén halászathoz olyan programot használtam ami a képernyőt pásztázta, végigjárva az egészet és ha eláltozotta kurzur akkor kattolt az egészet szinte (illetve valami trigger volt a kapás hang is)

Ebből is kiindulhatsz, ha olyan a kereset objektum

[link]


Ha javascript alapú webes a játék akkor akár egy script automatikusan le is csapja ha megjelenik, ez mondjuk nem fix.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszi..


Ha egyik se jó akkor ami még eszembe jut az egy jobb autoclicker és 0-24-be végigkattolod (nem pásztázod) a képernyőt. Biztos van még valami megoldás de én ezekből szktam építkezni ha ilyesmi kell.

2020. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!