Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így válság idején milyen...

Így válság idején milyen konfigt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Eléggé új avgyok még a PC világban. Régebben tuningolgattam egy képet de sajnos úgy megégett az eégsz, hogy a nyák is elhajlott plusz ki kellett hívni a tűzoltókat is, így azóta ezel nem foglalkozom. Azután gépeket raktam össze rendelésre úgy hasraötésből de utólag gyakran kiderült hogy az alkatrészek nem kompatelesek egymásal. Most így több év után megint kellene egy asztali konfik de remélem tudtok nekem segíteni mert már kezdek belefáradni hogy nincs egy jó konfi se a piacon. Köszi!

2020. ápr. 10. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ezt nem ertem:

"gépeket raktam össze rendelésre úgy hasraötésből de utólag gyakran kiderült hogy az alkatrészek nem kompatelesek egymásal"


masoknak te? Fizikailag? Vagy osszeirtad?

vagy eloreoszerakotakrol van szo amiket (tobbet?) Megvettel de inkompatibilispek voltak?

hany geprol van szo? (mindket esetben)

2020. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

"... Régebben tuningolgattam egy képet..."

A képen mióta van nyáklap?


szegény kompateles alkatrészek.


Ha valaki ért hozzá, akkor értelem szerűen a magad által kiválasztott alkatrészekből épített gép a legjobb. PCX videókat meg szerintem inkább hanyagoljuk, az egy dolog, hogy az alaplap dobozának tetején passzírozzák bele szerencsétlen processzort, mert sajnos ezt mások is hibásan így csinálják (és melegágya a szépen megtört nyáklapnak, ami ha szerencséd van, valahol a belsejében, 3-4. réteg környékén történik meg hogy az istenért se lehessen javítani), dehogy egy s**ros kesztyűre nem telik (a feszültség levezető antisztatikus karpántról vagy legalább egy antisztatikus esd lapról már nem is beszélve), az elég szégyen egy ekkora cégnél.


Mivel magad raktad össze és nem sikerült, javaslom maradj az előre összerakottaknál.

Ami pedig a jó konfigokat illeti, van az is, csak valószínűleg nem rád lett tervezve a 700.000 Ft-os árcímkével, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne.

2020. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 jo alatt szerintem nem ezt ertette (hogy "csucsgep" - vagy "atlagon feluli")

valoszinu a power on -ig sem jutotott el egyikkel sem :P


vagy a szokasos dolgok hogy harmat gyenge legalaja minden benne, ahol nem lehet csodalkozni, vagy legalabb az egyik a cpu vagy a vga

olyanok amiket az alja laptopok is megszegyenitenek :D

2020. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fesz levezető nem kell! (persze azért egy cégnél illene használni!)
2020. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De menyiért kénne? Egybegép nem éri meg inkább alkatrészenkét rendeld meg és kérd meg ahonan rendeled hogy tegyék össze. (nem olyan vészes összeg szerintem)
2020. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!