Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha még én magyarországon az...

Ha még én magyarországon az "összes" csatornát akarom fogni milyen TV -kártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne túl drága legyen max 5000Ft.- Ja és ne a videókártya helyén legyen ha eggyáltalán ottvan

(a Tv -kártyákhoz nemértek)


2010. júl. 27. 05:14
 1/1 vagyokakilehetek ***** válasza:

[link]


tök mindegy hogy Magyarországon vagy más országban akarod fogni a TV adókat.


csak olyat fogsz vele amilyet a kábeled hoz neked.


az antenna kábelt amit beledugsz ugyan az a szolgáltató tölti meg TV csatornákkal ami a sima Tv-d.


vagyis ha neked van UPC, vagy DIGI, vagy T-HOME, előfizetésed bármelyik csomagjukra és annak a kábelét dugod bele a TV-tuner kártyába az is csak ugyan azokat a csatornákat fogja venni.


viszont ha neked nincs előfizetéses TV szolgáltaód hanem csak a Földi ANALÓG vagy DIGITÁLIS adásokat veszed akkor csak azokat fogja venni.


de ne feledd hogy a földi ANALÓG nemsokára megszűnik és csak DIGITÁLIS lesz belőle ahhoz viszont kell egy setupbox vagy egy olyan TV vagy Monitor ami képes fogni a MPEG4 digitális jeleket.


na most ha te veszel egy olyan TV-tunert ami nem fogja akkor a földi ANALÓG megszűnésekor nem fogd tudni vele fogni a Földi DIGITÁLIST.


szóval figyelmesen járj el amikor veszel valamit...



remélem érthető amit leírtam és nem marhaságokat szedtem össze...

2010. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!