Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csatlakozik ki-be a...

Miért csatlakozik ki-be a billentyűzet?

Figyelt kérdés
Asus P8H61-M LX2 alaplapom van. Billentyűzetet bedugom a gépbe, majd jól működik, de kis idő múlva lecsatlakozik, és pár mp múlva meg jó. Próbáltam másik usbvel is, ahol az egér van, de akkor is ez van. És próbáltam másik billentyűzettel is. Mit tegyek, hogy ne ez legyen?

2020. ápr. 9. 22:04
 1/10 anonim válasza:

Szia! 2 variáció lehetséges:

1. Az USB-kábelekkel lehet valami probléma (pl. megtört benne a vezeték)


2. A számítógép USB-csatlakozó helyénél van valami gond. Azt tanàcsolom, hogy vidd el egy szervízbe, vagy nézesd meg olyan ismerőssel, aki a ért a hardverekhez! Remélem tudtam segíteni! 😊😊

2020. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy billentyűzetet is cseréltél és USB portot is? Az egér működik minden USB porton? Tehát akkor csak az alaplap az állandó?

Csak tipp: Mindkét billentyűzetnek vacak a kábele, zajos, gyenge szűréssel, stb. (Én egy olcsó noname kábellel jártam így.) Vagy tényleg a csatlakozónál van valami minőségi gixer. A billentyűzetnek egyébként van saját drivere?


"kis idő múlva lecsatlakozik"

Ezt hol látod? Nem lehet, hogy csak a rendszer vagy a progi akad, amikor begépelsz valamit?

2020. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


egy ilyen billentyűzettel próbáltam és nem világít meg jön a rendszerhang is, hogy lecsatlakozik. a másik egy tescos 3.000 forintos kb

2020. ápr. 10. 14:05
 4/10 A kérdező kommentje:
És igen, az egér működik minden porton. A billentyűzetnek nem tudom, hogy lenne-e saját driverja. nem adtak hozzá semmit
2020. ápr. 10. 14:05
 5/10 A kérdező kommentje:

Most felhozott egy ablakot, amit eddig nem.


Ismeretlen USB eszköz

A számítógéphez legutóbb csatlakoztatott USB- eszköz működésében hiba lépett fel, ezért a windows nem ismeri fel.



Javaslat

Próbálja meg újra csatlakoztatni az eszközt. Ha a Windows továbbra sem ismeri fel, lehetséges, hogy az eszköz nem megfelelően működik.

2020. ápr. 10. 14:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Most próbáld a másik billenytyűzetet.
2020. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
poén, hogy bedugtam a másik usbs billentyűt, lekapcsolt. Utána megnéztem egy ps2-es billentyűvel, és azzal jó, az nem csatlakozik le.
2020. ápr. 10. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint ps2 aljzatba dugva, vagy ps2-usb átalakítóval usb aljzatba?
2020. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg elülső USB aljzatba, ami a házból az alaplappal van összedugva (ha van olyan)? Hátha tényleg a hátsó csatlakozó panellel van csak gond. (Fura, hogy az egérrel nincs gond.)


Ez már tényleg csak ötletelés, de megnézném, hogy op.rendszer nélkül a BIOS-ban navigáláskor is ugyanezt csinálja-e.

2020. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ps2-es aljzatba dugtam és nincs vele probléma. Próbáltam az usbs billentyűt a gépház elejébe dugni, de akkor is probléma volt.
2020. ápr. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!