Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyű csere laptopon?...

Billentyű csere laptopon? (NEM billentyűZET! )

Figyelt kérdés

A laptopom két billentyűje már szinte teljesen elkopott. Hogy lehet mindössze 2db billentyűt cserélni rajta? Lehet egyáltalán? Mármint hivtalosan szervízben?


A teljes billenytűzet nagyon drága nekem, és teljesen felesleges is.

Helios 300-as lapos 'S' és 'D' gombjai koptak el.



2020. márc. 1. 17:44
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

A felirat kopott vagy nem is érzékeli már?


Mert előbbire sokkal kézenfekvőbb egy matrica. Lehet kapni világítós billre is.

2020. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, sőt nem látom valószínűségét annak, hogy pont a te laptopodnak a billentyűzetének gombjait külön lehessen vásárolni. Csak egybe. Vagy külső billentyűzet.
2020. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen jól működik, csak nem szép. És sajnos annyira nem kopott le, hogy újjat lehessen rá ragasztani.

Oké a "szinte teljesen" egy kicsit túlzás most így megnézve a billentyűt, de mindenesetre nem lenne utolsó, kicserélni.

Ráadásul ha megnézed ennek a gépnek a wasd gombjait akkor látod, hogy ezek másképp vannak felmatricázva.


#2 Sajnos sejtettem, hogy így járok. Már az elejétől külső billentyűvel kellett volna használnom :(

2020. márc. 1. 19:13
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Hát nem hiszem, hogy foglalkoznának ilyesmivel hivatalos szervizek, csak teljes csere ahogy előttem is írták.


Esetleg az alábbi hirdetővel vedd fel a kapcsolatot, hátha foglalkozik ilyenekkel is.

[link]

2020. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem :)
2020. márc. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!