Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti vennétek ssd/hdd-t facebook...

Ti vennétek ssd/hdd-t facebook marketplacen vagy hardverapron? (olyat ami minimalisat hasznalt, vagy akar elv uj)

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, már vettem is már nem is tudom hányszor. HDD-t is és SSD-t is.
2020. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vettem már használtat hardverapróról, mikor olcsón akartam egy rendszer meghajtót, mert tönkre ment a régi. Viszont jelenleg ha megtehetem akkor inkább kifizetem a friss garancia "prémiumot" +10-15%-ig.
2020. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván 10-15% miatt nem éri meg vacakolni, ha nincs a HWaprósra gari vagy az használt. A használt termékek ára jóval olcsbb kell hogy legyen, mint az új.


Pl amikor én 1TBos SSDt vettem 42-ért, boltban ugyanaz 70 körül volt. ÉS bontatlant kaptam állítólagos fél év garanciával (bár végül nem kellett igénybevenem, szóval nem tudom mi lett volna ha elromlik)


TV-hez pedig 1TBos HDDket vettem ténylegesen használtan, de 100%os konodicióval. Féláron.


Ha valaki 10-15%-kal adja csak olcsóbban azt hagyd a fenébe. Az még az áfánál is kevesebb, szóval lehet csak üzletel. Egy EU-n kívüli ismerős segítségével egyszerűen visszaadják az ÁFÁ-t.

2020. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagyfater válasza:
Operációs rendszerhez semmiképp. A HDD esetében csak a gyári új esetében garantálható, hogy nincs rajta hibás szektor, az SSD-nél, ha volt rajta valami, azt _fizikailag_ csak speciális és drága szoftverrel lehet törölni.
2020. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!