Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az i3 9100f hány évig lesz elég?

Az i3 9100f hány évig lesz elég?

Figyelt kérdés

játékokra gondoltam 1080p ben

(apex,fornite,sekiro,pls)

és egy gtx 1660 super lesz melé



#Az i3 9100f hány #évig lesz elég?
2020. jan. 16. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszumokkal még ellehet vele játszogatni, de 2-3 év múlva ez már "édeskevés" lesz, főleg ha CPU intenzív játékokkal játszol, ahogy elnézem.
2020. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mik az igények. Néztem ilyen teszteket hogy a Witcher 3 at futtatták RTX 2080 TI n ezer éves 2 magos Intel Procin és ugyan elfutott de eléggé laggolt.


Mivel írtál 2 multis játékot is oda nem árt ha stabil és zökkenőmentes a teljesítmény na most erre ez a proci már most sem igazán alkalmas. Mondjuk Sekironal sem árt mivel nagyon fontos az időzítés és erősebb procival az is reszponszívabb bocsi nem tudom mi erre a jó magyar szó. A lényeg hogy gyorsabban reagál az inputra bár ezek minimális dolgok. Én senkinek nem szoktam ezt a procit ajánlani 2020 ban. Ryzen 5 1600 -alig drágább de azért jóval erősebb és időtállóbb.


Tudom olykor átlagban papiron több az FPS ezzel az I3 al de aztán a minimum FPS ek meg igen durván be tudnak zuhanni. Division 2 vagy Breakpoint olykor egy I5 9400F et is 100% ra terhel egy GTX 1660 mellett 1080p ben. Hát akkor egy 4 mag 4 szálas I3 -ról ne is beszéljünk

2020. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszútávra RYZEN 5 1600/2600 javasolt.
2020. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!