Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP 1510 nyomtatóba tényleg...

HP 1510 nyomtatóba tényleg nem jó a 301XL patron? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy utángyártott fekete patront a nyomtatóhoz. Csak itthon vettem észre, hogy 301XL van ráírva. A nyomtató nem akarja felismerni, viszont találtam olyan oldalakat, amik szerint jónak kellene lennie. Most akkor ki hazudik? Van erre valamilyen megoldás? Ha esetleg tényleg nem jó bele, akkor van rá esély, hogy visszaveszik? (mezei papírboltban lett vásárolva)

2020. jan. 11. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kellene működjön vele. Itt az a kérdés, hogy eredeti, vagy utángyártott? Utóbbinál meglehet hogy a chip nem ismeri fel, előbbinél, meg hogy gyári hibás. Ilyenkor a gyártóval (HP) kell felvenni a kapcsolatot, és küldenek újat.
2020. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Nem mindegyik márkájú/szériájú utángyártottat fogadják el a nyomtatók! (szerencsére általában elvétve fordul elő, de sajnos ilyenkor meg kell jegyezni, hogy milyet nem szabad venni többet)


Itt írják, hogy ez a 1510-zel nem működik:

[link]


Esetleg ezt a módszert kipróbálhatod:

[link]

2020. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!