Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a HDMI VGA átalakító...

Ez a HDMI VGA átalakító szerintetek használható?

Figyelt kérdés
Most vennék új gépet, de a monitoromon csak Dsub csatlakozó van a videókártyán pedig HDMI illetve valami "display" amiről nem sokat tudok 😂😂. Ez az átalakító megteszi? Vagy a drágákat éri meg megvenni? [link]

2020. jan. 1. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az értékeléseket elolvastad?
2020. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez zsakbamacska havernak működött, én meg belenyúltam bizonyos időszakonként feketén villogott a monitor máskor pedig furcsa színekre váltott át egy-egy villanás után.


Aztán elegem lett és vettem egy új monitort...

2020. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a monitorodon csak D-SUB van, akkor már arra is igencsak ráfér a csere.
2020. jan. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
Már az irodai monitorokról is kezd kikopni a D-SUB. Az már tényleg nagyon csöves monitor lehet, amin csak az van. Nekem már az előző monitoromon, ami 13 éve vettem is volt DVI-D.
2020. jan. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem állítom, hogy mai darab de egyébként lcd monitorról beszélünk.
2020. jan. 2. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is 10 éves csöves monitorom van D-Subbal, sőt: 2 is.

Ha az alaplapodon van VGA kimenet és van processzorba integrált videókártyád is (szóval F nélküli Intel procid van), akkor arra is dughatod a monitort, csak akkor be kell állítani hogy a játékok a dedikált videókártyáról menjenek.

Átalakítóból meg szerintem inkább Displayportosat érdemes venni (tehát ami Displayportot alakít VGA-vá), talán azok egy fokkal megbízhatóbbak.

2020. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 David82 ***** válasza:

DVI csatlakozót alakítja át HDMI-vé. A videokártyája régi típusú, amin nincs más, csak DVI kimenet (az a csavaros, amit 2 behajtható csavar tart a helyén). És ezt használja egy olyan monitorral, aminek nincs DVI csatlakozója, csak HDMI, meg Displayport.

Így már érthető a kérdés. Érdemes volna egy új monitorra beruházni.

2021. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!