Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen mit lesz érdemes...

Ezen a gépen mit lesz érdemes előbb utóbb fejleszteni játékok miatt, vagy milyen sorrendben?

Figyelt kérdés

Nem tehetem meg, hogy egyszerre mindenből jobbat veszek bele.

2*4gb ddr3 ram

i3-4130

gtx 750


Meg hdd, egy ssd-t majd akarok bele, az lesz az első.

Tudom, most sem a legerősebb már.


2019. dec. 9. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint általában videókártya itt is de a proci is nagyon fog kelleni hiszen ma 2 mag már nagyon nagyon kevés utána jöhet még 8 giga ram
2019. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel a régebbi alkatrészek árai mindig mennek felfelé, így talán előnyösebb lenne az, ha nem ezt a gépet fejlesztenéd, hanem elkezdenél félrerakni egy új gépre.


Bár jó lenne tudni milyen alaplapod van, mert azalapján el lehetne mondani, hogy mi a legnagyobb processzor ami még belemehet. A RAM-okról nem is beszélve, hiszen manapság inkább 16GiB kellene abból is, mintsem 8GiB.


Az SSD jó ötlet!

2019. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Asus b85m-g az alaplap.

Most vettem használtan ismerősömtől a gépet, egyenlőre core2duo után ez is megváltás, de hát a jót könnyű megszokni, jön a red dead 2, ami már nem futna olyan nagyon simán ugye...tudtommal processzorból lazán i7 is megy bele, videókártyából meg akkor egy jó kis 1050, vagy radeon mehetne, nem?

SSD lesz a legelső, 2019-ben már muszáj.

2019. dec. 10. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen egy I7 4770K mehetne bele viszont a "jó kis 1050" et felejtsd el mert annyira nagy ugrás nem is lenne plusz nem is éri meg. RX 570 alá ne add.
2019. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nézegettem az i7-et, de igen drága, és én amúgy fullhd felett nem játszanék.

I5-4770 és rx 580, 1060, 970? Melyik lenne jó? Ezeket úgy árban még normálisak.

Illetve értelem szerűen 1060 jobb, mint a 970, de kicsit drágább is, a 4770-es proci egyáltalán kihajtaná azt?

2019. dec. 10. 11:14
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából lényeg az hogy stabil 60fps legyen, a felett nem kell, nem veszek gamer monitort, viszont az alá le ne menjen.

Illetve az 500w-os táp ezeket még elbírná?

2019. dec. 10. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!