Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám fejleszteni...

Hogyan tudnám fejleszteni "hardverileg" a régi laptopomat? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretném a laptopomat feltunningolni egy kicsit, és nem igazán vagyok jártas a témában esetleg lehetséges-e egyáltalán.. egy új gamer laptop 300e körül indul, nekem pedig van egy laptopom amit alapvetően szeretek, és tudom, hogy egy 6 éves laptopról van szó szóval már kb alkatrésznek ha eltudnám adni, ezért gondolkoztam el azon, hogy tudnám e valahogy fejleszteni, és ha igen akkor hogyan csináljam?
2019. okt. 20. 21:37
 1/4 Derwer ***** válasza:

Laotopban maximum RAMot és háttértárat tudsz upgradelni.

Ezek játék élményre semmi vagy minimális hatással vannak.

2019. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SSD-vel, rammal gyorsabbá teheted. De nem fog hard grafikában menni a játék.
2019. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van pár széria amiben lehet cserélni a procit vagy akár a videókártyát is, de ritkák.
2019. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiket írtak RAM, SSD -n felül, még ExpressCard -al tudsz desktop gépbe való VGA -t integrálni, ez grafikus sebességet dob a gépnek.

(Ebből a jók nem olcsó, plusz kell egy jobb VGA és táp is.)

Illetve amit írtak, érdemes megnézni a CPU -t, cserélhető -e, ha igen, mi a max amit ki lehet hozni az adott szériából.

2019. okt. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!