Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassan szerintetek elkezdenek...

Lassan szerintetek elkezdenek felmenni az árak a karácsonyi szezon miatt? Hamarosan szeretnék pc-t építeni

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy megvárnám az új amd kártyákat.

De szerintem lesz december is mire lesz. Amúgy legjobb egy 5600 érdekelne vagy 5500xt nem tudom mi lesz az utód elnevezese. De tuti jön valami az 1660 ti ellen.


Most arra gondoltam, hogy ryzen 3400g rakok bele, megépítem nov elején és jövőre lesz videokártya.

Bár az 7-8 ezer ft-al több mint a 2600 és kicsit gyengébb is.


Építeni mindenképp idén szeretném, mivel most adom el a laptopom és valami kell. Jó az a vega 11 de azért játszani kevésbé lehet rajta.


Másik opció veszek a 2600 mellé egy Sapphire pulse 590-t 72000-ért.

Bár teljesítményéhez képest brutál a fogyasztása. De Freesync miatt meg csak amd játszik. A monitor már megvan


2019. okt. 13. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:

Bár mivel 5 évre tervezek legalább, és ezt nem viccből mondom laptopom is 4,5 éves.

Lehet érdemesebb lenne várni a jövő év elejéig

Addig még 3400 a vega11el

2019. okt. 13. 14:25
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a rossz forintárfolyamnak sokkal nagyobb árfelhajtó hatása van mint a karácsonynak.
2019. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy legjobban vga-t láttam drágulni, Ft romlás ellenére a 2600 az stagnál, meg az SSD is amikkel szemeztem
2019. okt. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!