Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Canon nyomtatót vegyek?

Milyen Canon nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan canon nyomtatót szeretnék, ami legalább két funkciós: Nyomtatás és scan (ha benne van még a fénymásolás funkció is, az külön jó, de ennek a kettőnek benne kell lennie.) Párom kinézett pár ilyen márkájú nyomtatót, de azokkal csak nyomtatni lehet, mert ő a kép minőségére ment rá. Fotók kinyomtatására kellene a gép, viszont nekem kell a scan funkció is. A canon Pixma ip3600, ip4600, és ip4700as gépeket nézte ki. Ilyen teljesítményű nyomtatót szeretnék én is, csak a plusz funkcióval a scanel. Ezek a gépek még azért is tetszenek, mert külön kell feltölteni benne a színeket, tehát még az is fontos, hogy ilyen 5 patronos legyen, ne kettő.

Tudtok nekem ilyen gépet ajálani?


2010. júl. 15. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
2010. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!