Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyékony kijelzővédőt lehet...

Folyékony kijelzővédőt lehet tenni érintőképetnyős laptopra? Egyáltalán ér valamit?

Figyelt kérdés

Vigyázok a kijelzőre, de a gyári fólia karcos már ennek ellenére és néha a karcot nyomkodásnak érzékeli.


Ez?

[link]



#laptop #folyékony kijelzővédő #kijelzővédő folyadék
2019. szept. 15. 16:37
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nyugodtan rakhatsz rá, de őszintén én nem sok értelmét látom, mivel ez ugye a nagyon apró karcok ellen véd, és nem nagyon tudod leszedni sem. Bár még mindig jobb, mintha csak a csupasz kijelző lenne.
2019. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj vele, hogy ugyanúgy sérülékeny, sőt, hamarabb látszanak rajta a karcok, mivel lágyabb.

Legjobb lenne üvegfólia rá

2019. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy Medion laptop és szinte kizárt, hogy megfelelő méretű üveget kapjak rá, azt meg nem tudom melyik Lenovo Yoga “koppintása”


De rendeltem fóliát ebayről, majd méretre vágom akkor

2019. szept. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!